• Dolar Alış 5.8112TL
  • Dolar Satış 5.7880TL
  • Euro Alış 6.5348TL
  • Euro Satış 6.5088TL
Reklam
Reklam

Yeni Feno Star Alexone!

Dünya müziği soundlarında müzik yapan ALEXONE’nın, yeni şarkısı ‘’Cici Kız ‘’ isimli tekli çalışması 3 Adım Müzik ve NYS müzik etiketiyle dijital ortamlarda yayınlanmaya başladı. Parçanın video klibi ise  netd müzikten yayınlandı.

Rnb ve regatton  müziği soundlarında müzik yapan Kuşadalı Alexone, “Cici Kız” parçası için 3 Adım Müzik ile anlaştı. 3 Adım Müzik Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Uyar tarafından keşfedilen ALEXONE, 3 Adım Müzik etiketi ile çıkarttığı CİCİ  KIZ şarkısının bu yazın hit parçaları arasına girerek, kulüplerde de slogan olacak.

Şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Alexone’a ait ‘’CİCİ KIZ’’ parçası  sosyal medya kanalları instagramdan, youtube, twitterdan diğer platformlara atıf yaparak  şarkıda herkesin kendinden bir şeyler bulmasını sağlıyor.

Aydın’ın Kuşadası ilçesinde çekilen  klibin yönetmenliğini  Cenk Behram Su üstlendi. Klipte Ben Bilmem Eşim Bilir Evi’nden tanıdığımız  fenomen Aygen Kazancıoğlu ‘’Cici Kız’’ karakteri ile oynadı. Alexone ise klipte bahçıvan karakterini canlandırdı.Klipte ayrıca eski Kuşadası Kaymakamı ve eski Aydın Vali Yardımcısı ‘da oynadı. Klip yaklaşık 100 kişilik kalabalık bir kadro ile 48 saatte çekildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
%d blogcu bunu beğendi: