• Dolar Alış 5.4572TL
  • Dolar Satış 5.4354TL
  • Euro Alış 6.2237TL
  • Euro Satış 6.1988TL
Reklam
Reklam

Sezen’li Yıllar konserine sayılı günler kaldı

Sezen Aksu, meslek hayatının kırkıncı yılında, ‘Sezen’li Yıllar’ adını taşıyan iki günlük konser maratonuyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

MOST Production organizasyonunda gerçekleşecek konserlerde, Aksu’nun son kırk yıla damgasını vurmuş, kendi söz ve bestelerinden oluşan şarkıları özenle seçildi; sahne önünde ve arkasında dev bir kadro kusursuz bir şov için işbaşı yaptı. Sezenli Yıllar’da Aksu’ya sadece başarılı bir orkestra değil, görsel ve müzikal sürprizlerle dolu bir sahne şovu eşlik edecek. Şovun müzik direktörlüğünü Cenk Erdoğan, dans kareografilerini modern dansın Türkiye’deki en önemli ismi Zeynep Tanbay yapıyor.  Şovun sahne ve ışık tasarımını da Cem Yılmazer üstleniyor.  Serdar Altınçizme’nin prodüksiyon amirliğini yürüttüğü şovun yönetmen koltuğunda da gazeteci yazar Cüneyt Özdemir oturuyor.

Sezen’li Yıllar’ı izlemeye gelenleri bir de ilginç ve unutulmaz bir deneyim bekliyor. Sosyal medyanın da katkısıyla dinleyicilerin konserde interaktif olarak katılımı sağlanıyor. #sezenliyıllar hashtag’i ile herkes bu unutulmaz konserlere katkıda bulunabilecek.

Dinleyicileri kimi zaman hüzünlendirecek kimi zaman ise enerjisi ile yerinde oturtmayacak “Sezen’li Yıllar” konserleri, 14 – 15 Temmuz 2015 tarihlerinde Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşecek.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN