• Dolar Alış 5.8112TL
  • Dolar Satış 5.7880TL
  • Euro Alış 6.5348TL
  • Euro Satış 6.5088TL
Reklam
Reklam

Runtofd Bakırköy’de Bilinçli Olmak İçin Koştular

Bakırköy Belediyesi ve Bakırköy Kaymakamlığı’nın destekleriyle Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği(TOFD) tarafından, “Birinci olmak için değil, bilinçli olmak için koş!” sloganıyla düzenlenen “RUNTOFD BAKIRKÖY”, Bakırköy Belediyesi Yunus Emre Kültür Merkezi önünde verilen start ile gerçekleştirildi.

Dernek üyelerinin tekerlekli sandalyeyle katıldığı koşuya Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, STK Temsilcileri, Bakırköy Mahalle Muhtarları da destek verdi.

TOFD’nin akülü tekerlekli sandalye kampanyasına destek olmak amacıyla düzenlenen “RUNTOFD BAKIRKÖY” katılımcıların 10,2 kilometrelik parkuru tamamlamalarının ardından TOFD Dernek binası önünde son buldu. Yarışmadan ziyade bir şenliğe dönüşen etkinlik TOFD dernek binası önünde hazırlanan festivalle devam etti.

Etkinlikte teşekkür konuşması yapan Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Bakırköylülerin ve İstanbulluların bir araya gelmesine vesile olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek: “Sadece yarışmak ve spor yapmak için değil aynı zamanda bir sosyal sorumluluk projesini de gerçekleştirmiş olduk. RUNTOFD Bakırköy Koşusuna destek veren bütün kurum, kuruluş ve STK’lara sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Bu organizasyonu TOFD Başkanı Ramazan Baş ile gelenekselleştirmek için çalışmalar yürüteceğiz. Önümüzdeki yıllarda tekrar buluşmak üzere…” dedi.

Etkinlik festival alanında gerçekleştirilen çeşitli aktiviteler ve TOFD Başkanı Ramazan Baş’ın da yarışma sonucunda dereceye girenlere madalya ve çeşitli hediyeler vermesi ile son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
%d blogcu bunu beğendi: