• Dolar Alış 5.8112TL
  • Dolar Satış 5.7880TL
  • Euro Alış 6.5348TL
  • Euro Satış 6.5088TL
Reklam
Reklam

Beşiktaşlılar Yeni Lokallerine Kavuştu

 

100.YIL BAKIRKÖY BEŞİKTAŞLILAR DERNEĞİ YENİ YERİNDE AÇILDI

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk daha sonra  yaya olarak Fahri Korutürk Caddesi, Ebuzziya Caddesi üzerinden  Kartopu Sokak’ta Bulunan 100.Yıl Bakırköy Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni yerinin açılışına gittiler.

Eski Beşiktaşlı Milli Futbolcu, Teknik Direktör Rasim Kara, ünlü sinema sanatçısı Nuri Alço ve yüzlerce Beşiktaşlının katıldığı açılışın ardından Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk, Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu ve Beşiktaş Başkanı Fikret Orman’a Dernek Başkanı Nazmi Koca tarafından desteklerinden dolayı plaket verildi.

Fikret Orman’a; Ahmet Ürkmezgil (Genel Sekreter, Şan Ökten Tesisi’nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.), Hüseyin Mican (Kartal Yuvaları, İcra Kurulu Üyesi.) ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu (Hukuk, Bakırköy Tesisi’nden Sorumlu, İcra Kurulu Üyesi.) eşlik etti.

 

FİKRET ORMAN BAKIRKÖY KAYMAKAMI ÖZTÜRK’Ü ZİYARET ETTİ 

Bakırköy Kaymakamı Adem Öztürk ile görüş alışverişinde bulunan Başkanımız Fikret Orman, ziyaretin sonunda Öztürk’e bir Beşiktaş forması hediye etti.

 

FİKRET ORMAN BAKIRKÖY BELEDİYE BAŞKANI KERİMOĞLU’NU ZİYARET ETTİ 

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’nun kendisinin yakın dostu olduğunu belirten Başkanımız Fikret Orman, ‘Önümüzdeki hafta umarım Beşiktaşlılar için güzel geçer’ dedi.

BAŞKAN KERİMOĞLU,”BU GİDİŞLE BEŞİKTAŞLI OLACAĞIM”

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu da ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları ifade etti:” Öncelikle Sayın Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum. Sayın Başkan Fikret Orman’ın her zamanki sıcaklığı ve dostluğundan ötürü fanatik bir G.Saraylıyım ama bu gidişle Beşiktaşlı olacağım. Napoli deplasmanında da Beşiktaşımızı tribünden destekleyeceğim.”

Başkan Kerimoğlu’nun Napoli maçına bende geleceğim demesi üzerine Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da “Başkan Kerimoğlu’nun ayağı Beşiktaş’a uğurlu geliyor, Napoli maçı bizimdir” dedi.

Ziyaretin sonunda Başkanımız Fikret Orman, Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu’na üzerinde soyadının yazılı olduğu bir Beşiktaş forması hediye etti. Ziyaret toplu hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN
%d blogcu bunu beğendi: