• Dolar Alış 5.4823TL
  • Dolar Satış 5.4604TL
  • Euro Alış 6.2239TL
  • Euro Satış 6.1991TL
Reklam
Reklam

Arena, Huawei İşbirliğiyle Kıbrıs’ta İş Ortakları ile Buluştu.

Arena, uzun yıllara dayanan deneyimleri ve bilgi birikimi ile oluşturduğu “VALUE” iş modeli kapsamında, Türkiye’nin dört bir yanında yer alan iş ortakları ile bir araya gelmeye devam ediyor. Bu organizasyonlardan biri de 17 Nisan Cuma günü, Huawei ile Kıbrıs Merit Park otelde gerçekleştirildi. Farklı illerde bulunan iş ortaklarının katılımıyla gerçekleşen etkinlik, 19 Nisan Pazar günü son buldu.

Etkinlik boyunca, Arena VALUE ve Huawei’den değerli yöneticilerin sunumları, başarı hikâyeleri, Huawei Enterprise Business büyüme hedefleri, gelecek strateji ve projeleri iş ortakları ile paylaşıldı. Ayrıca katılımcılar, düzenlenen şehir turları ile keyifli bir haftasonu geçirdi. 

Arena VALUE Satış ve Pazarlama Direktörü Tuncay IŞIK, konuyla ilgili şu sözleri kaydetti:

 “Arena Value olarak, yeni yapılanmamız ile vizyonumuzun Türkiye’de daha çok hissedildiği bir dönem yaşıyoruz. Tüm iş ortaklarımız bizim için çok değerli. Dünyanın önde gelen markalarından Huawei ve iş ortaklarımızla hem önümüzdeki dönem stratejilerimizi paylaşmak hem de yakın ilişki geliştireceğimiz güzel bir haftasonu geçirmek adına Kıbrıs’ta bir araya geldik.  Gerek iş fırsatları, gerek stratejilerimiz, sunduğumuz ve sunacağımız katma değerler gibi birçok konuda sohbet etme fırsatı yakaladık. Önemli hedeflerle beraber yürüdüğümüz Huawei ve katılım gösteren tüm iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız.” 

Arena  Hakkında:

Arena Bilgisayar A.Ş. Türkiye teknoloji ürünleri sektörünün en yaygın dağıtım şirketidir. Arena’nın amacı, tedarikçi ve bayilerinin teknoloji ürünlerini etkin ve verimli olarak tüketiciye ulaştırabilecekleri bir hizmet platformu sağlayarak yatırımcı değerini artırmaktır. Arena, teknoloji tedarik ağındaki konumu ve şirketin kurulduğu günden beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle Türkiye teknoloji pazarının lider şirketi olarak tanınmıştır. 2000 Yılından beri hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem görmekte olan Arena, 400’den fazla dünya markasının ürünlerini 10.000’in üzerinde iş ortağı aracılığıyla tüketiciye ulaştırmaktadır. Huawei, Hewlett Packard, Dell, Acer, EMC, Microsoft, Philips, Seagate, AMD, Brother, Alcatel, Gigabyte, Samsung Techwin, Bosch, SanDisk, Lexmark, Xerox, Pro2000 ve Oki  Arena’nın pazara sunduğu markalardan bazılarıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN