• Dolar Alış 5.4572TL
  • Dolar Satış 5.4354TL
  • Euro Alış 6.2237TL
  • Euro Satış 6.1988TL
Reklam
Reklam

Anadolu’nun Efsane Kadınları Defilesi

100 yılın sosyal sorumluluk projesi….Türkiye alzheimer derneği mersin şubesi yaptığı etkinliklerle farkındalık yaratıyor.Prömiyeri mersin divan otelde yapılacak ‘’Anadolu’nun Efsane Kadınları Defilesi’’nde ünlü model ve oyuncu Deniz Pulaş, ece pirim, şarkıcı Nil Karataş ve mersin’li stk’lı kadınlar podyuma çıkıyor.
Cnn türk haber spikeri Burak Törün’nün sunuculuğunu yaptığı gecede, defile koreografisi sunucu ve oyuncu Ece Pirim tarafından yapılıyor.
Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Yaşlı Yaşam Merkezi yararına yapılacak‘’Anadolu’nun Efsane Kadınları Defilesi’’ Galası İçel TV canlı yayınıyla 2 Nisan Pazar akşamı Mersin Divan Otel’de gerçekleşecek.
Proje Koordinatörlüğü Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi Başkanı Prof.Dr.Aynur Özge, Çağlar Tuncer ve Ceren Turhan , organizasyonu Türkiye Alzheimer Derneği Mersin Şubesi ve Audition Medya tarafından yapılan Defile promiyerinin sunuculuğunu Burak Törün ve Duygu Canova yapıyor. Kırmızı Halı sunumları ise Ecem Akkuş ve Aykut Pala tarafından yapılacak.
Zeze Kostüm ve Nursun Ünlü tarafından özel olarak tasarlanan 30 parça özel kostümler arasında Latife Hanım’dan Hürrem Sultan’a, Afrodit’ten Leyla Gencer’e , Safiye Sultan’dan Artemis’e, Sabiha Gökçen’den Kybele’ye kadar özel bir seçki yer alıyor.
Gecede şarkıcı Nil Karataş, Koray Çapanoğlu ve Cem-Şimal Şaraç mini bir konser verecek.
Amazon kadınların dans gösterisi Yelda Sanat Merkezi, defilenin müzikleri ise Barış Ön tarafından yapılıyor. Defilede makyaj ünlü make up sanatçısı Mazyar Topal tarafından, saçlar ise Kuaför Sabri Özdemir tarafından yapılılıyor.
Defile’de podyuma çıkacak olan Mersinli STK’lı kadınların yürüyüş, mankenlik ve modellik dersleri Ece Pirim tarafından verilecek.

Türkiye ve Kıbrıs Turneleri olacak projenin İletişim ve Basın Danışmanlığını Çağlar Tuncer yapıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

SOSYAL MEDYADA TAKİP EDİN